WeLcOmE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WeLcOmE

DOBRODOSLI NA NAS FORUM!!!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 neshto o wama...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
alleksandraa_93
napredujem...
alleksandraa_93


Broj poruka : 131
Godina : 30
Location : u milanowom srcu!!!!
Datum upisa : 14.11.2007

neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: neshto o wama...   neshto o wama... EmptySub Nov 17, 2007 4:50 pm

owde napishite neshto o wama!!! Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krasiwe.nice-forums.com
alleksandraa_93
napredujem...
alleksandraa_93


Broj poruka : 131
Godina : 30
Location : u milanowom srcu!!!!
Datum upisa : 14.11.2007

neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: Re: neshto o wama...   neshto o wama... EmptySub Nov 17, 2007 4:52 pm

o meni....
Zovem se Aleksandra, '93 sam godishte....
wolim milana i krasiwe...
ako was josh neshto zanima pitajte... Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krasiwe.nice-forums.com
Administratorka
Nije lose...
Administratorka


Broj poruka : 449
Godina : 29
Location : u chrisovim mislima!
Datum upisa : 14.11.2007

neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: Re: neshto o wama...   neshto o wama... EmptyNed Nov 18, 2007 10:16 pm

zovem se mejla,imam 13 godina(shto znachi da sam 94 godiste)
volim us5-posebno mog chrisa Very Happy ,mikija,drushtvo i krasive...
ako vas josh neshto interesuje-pitaj te me!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mexyli.piczo.com
Administratorka
Nije lose...
Administratorka


Broj poruka : 449
Godina : 29
Location : u chrisovim mislima!
Datum upisa : 14.11.2007

neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: Re: neshto o wama...   neshto o wama... EmptyNed Nov 18, 2007 10:17 pm

dalje...predstavljate seeee
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mexyli.piczo.com
Moonlight
pocetnik....
Moonlight


Broj poruka : 40
Datum upisa : 22.11.2007

neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: Re: neshto o wama...   neshto o wama... EmptyPet Nov 23, 2007 12:34 pm

Zovem se Ninna...Sedmi sam razred..=)
Po prirodi sam borbena, svojeglava, nezavisna, nestrpljiva, jako iskrena, mashtovita i snalazljiva. Za ono shto zelim se borim do kraja. Jako cenim prijateljstvo kao jednu od najvazhnijih stvari u zhivotu. Uopste nisam zaljubljive prirode, dakle jaako teshko se zaljubim, ali kada se to desi, onda je dugotrajno i tesko prestaje...Surprised)
Volim kishu, GITARU, svoju posteljinu, more & pesak, knjige, i naravno, komp (planiram da studiram IT =))... Cenim slobodu iznad svega... Jedna od najvazhnijih stvari u zhivotu mi je MUZIKA, jer je to na neki nachin, sastavni deo mene i moje lichnosti i definitivno ne bih mogla da prezhivim neko duze vreme bez muzike... Slusham mnogo toga, pretezhno r'n r, hard rock, heavy metal, rap, reggae... Mnogo toga mogu da svarim, osim novokompovanog i bilo kakvog turbo folka, naravno... Zhivim za trenutak i ne razmishljam o proshlosti (barem se trudim da tako bude)...Interesuje me psihologija ljudi, i uzhivam u tome da sve redom analiziram, ali ne preterano. Hobi mi je gitara, muzika,narawno, roleri (od 4-e godine naovamo Very Happy), spawanje Very Happy, skijanje, pisanje & crtanje , i ispoljavanje kreativnosti na bilo koji nachin. Wink Uzhivam da sredjujem svoju sobu ... Nedavno sam se preselila i bilo mi je strashno teshko da se odvojim od svoje stare sob(ic)e... Ali trudim se da se ova, makar malo, lichi na proshlu... Smile) iako je delim sa mladjom sestrom.Ne volim svoj luster, zavese i tepih. A ni kauceve... I nastojim da to promenim. Ne volim velike sobe... Imam strah od golubova i josh ponekih ptica, takodje i od visine, na neki nacin... Opchinjena sam Mesecom i mislim da je to najimpresivnije nebesko telo(mislim, pogledajte nick Razz )... Volim akciju i rast adrenalina Very Happy... Volela bih da skachem bungee Smile..
Alergichna sam na kucnu prashinu, budj, nikotin i na kajsije... Mrzim predrasude, stereotipe i izlizane fraze.. nervira me shto me ljudi chesto ne shvataju ozbiljno , mada me uglavnom uopshte ne shvataju niti se trude da to postignu...Volim slatkishe, pogotovu kadaif i snickers Very Happy:D
Volela bih da imam piercing na obrvi... Ceo zhivot se shisham "na mushko" i nikada nisam imala dugu kosu.. Sad sam pochela da je pushcam Very Happy, ali stalno nosim rep tako da ne verujem da cete u skorije vreme imati bilo kakvih izgleda da me vidite sa pushtenom kosom... (retko ko je imao tu privilegiju Smile)Smile)
Volim pse, pogotovu bulldoge i rotvajlere ...( sto veci, to bolji:)) a ne beginishem chivave- za mene to nije pafche nego mish... =))Bolesno sam alergichna na lazhi, i u stanju sam da posle nechega takwog definitivno izgubim poverenje u tu osobu... Cenim iskrenost i prave prijatelje! Mrzim dvolichne osobe...Najvishe shto me nervira je neke stvari saznajem od drugih (a ticu se mene..) a ne od osobe koja bi to trebala da mi kaze...Ne podnosim tracharenje i ogovaranje.
O svemu mnogo razmisljam, a to moze u isto vreme da bude i mana i vrlina... Ne volim narcisodne tipove (koji ljube svoj odraz u ogledalu)...
Volim svoj Converse ranac i otkad sam ga kupila ne odvajam se od njega Smile ... Trudim se da mi moto bude ono cuveno "don't worry, be happy" i trudim se da kad god sam tuzna, izbedachena i sl. kazem sebi "turi smajli", kao sto uvek kazem svojoj best friendici... :DDD

Toliko o meni Smile



... Cheers!


(ovo sam postovala na josh jednom forumu, pa samo prekopirala ovde:P)
Nazad na vrh Ići dole
Administratorka
Nije lose...
Administratorka


Broj poruka : 449
Godina : 29
Location : u chrisovim mislima!
Datum upisa : 14.11.2007

neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: Re: neshto o wama...   neshto o wama... EmptyPet Nov 23, 2007 2:37 pm

kako ti ne bi mucno da pises ovoliko???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mexyli.piczo.com
Administratorka
Nije lose...
Administratorka


Broj poruka : 449
Godina : 29
Location : u chrisovim mislima!
Datum upisa : 14.11.2007

neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: Re: neshto o wama...   neshto o wama... EmptyPet Nov 23, 2007 2:43 pm

sad te svi znamo.......
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mexyli.piczo.com
Moonlight
pocetnik....
Moonlight


Broj poruka : 40
Datum upisa : 22.11.2007

neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: Re: neshto o wama...   neshto o wama... EmptySub Nov 24, 2007 3:07 pm

Hehh, drago mi je Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
rebel
pocetnik....
rebel


Broj poruka : 83
Godina : 30
Datum upisa : 24.11.2007

neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: Re: neshto o wama...   neshto o wama... EmptySub Nov 24, 2007 5:48 pm

ja se zovem....ne znma da li da vam kazem.'93 sam godiste.obozavam milana i krasiwe naravno.trenutno mi je najveci problem to sto ne znaa sta da upisem.ako vas jos nesto zanima pitajte
Nazad na vrh Ići dole
Administratorka
Nije lose...
Administratorka


Broj poruka : 449
Godina : 29
Location : u chrisovim mislima!
Datum upisa : 14.11.2007

neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: Re: neshto o wama...   neshto o wama... EmptySub Nov 24, 2007 8:59 pm

kako se zoves,odakle si???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mexyli.piczo.com
rebel
pocetnik....
rebel


Broj poruka : 83
Godina : 30
Datum upisa : 24.11.2007

neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: Re: neshto o wama...   neshto o wama... EmptyPet Nov 30, 2007 4:49 pm

Moonlight ::
Zovem se Ninna...Sedmi sam razred..=)
Po prirodi sam borbena, svojeglava, nezavisna, nestrpljiva, jako iskrena, mashtovita i snalazljiva. Za ono shto zelim se borim do kraja. Jako cenim prijateljstvo kao jednu od najvazhnijih stvari u zhivotu. Uopste nisam zaljubljive prirode, dakle jaako teshko se zaljubim, ali kada se to desi, onda je dugotrajno i tesko prestaje...Surprised)
Volim kishu, GITARU, svoju posteljinu, more & pesak, knjige, i naravno, komp (planiram da studiram IT =))... Cenim slobodu iznad svega... Jedna od najvazhnijih stvari u zhivotu mi je MUZIKA, jer je to na neki nachin, sastavni deo mene i moje lichnosti i definitivno ne bih mogla da prezhivim neko duze vreme bez muzike... Slusham mnogo toga, pretezhno r'n r, hard rock, heavy metal, rap, reggae... Mnogo toga mogu da svarim, osim novokompovanog i bilo kakvog turbo folka, naravno... Zhivim za trenutak i ne razmishljam o proshlosti (barem se trudim da tako bude)...Interesuje me psihologija ljudi, i uzhivam u tome da sve redom analiziram, ali ne preterano. Hobi mi je gitara, muzika,narawno, roleri (od 4-e godine naovamo Very Happy), spawanje Very Happy, skijanje, pisanje & crtanje , i ispoljavanje kreativnosti na bilo koji nachin. Wink Uzhivam da sredjujem svoju sobu ... Nedavno sam se preselila i bilo mi je strashno teshko da se odvojim od svoje stare sob(ic)e... Ali trudim se da se ova, makar malo, lichi na proshlu... Smile) iako je delim sa mladjom sestrom.Ne volim svoj luster, zavese i tepih. A ni kauceve... I nastojim da to promenim. Ne volim velike sobe... Imam strah od golubova i josh ponekih ptica, takodje i od visine, na neki nacin... Opchinjena sam Mesecom i mislim da je to najimpresivnije nebesko telo(mislim, pogledajte nick Razz )... Volim akciju i rast adrenalina Very Happy... Volela bih da skachem bungee Smile..
Alergichna sam na kucnu prashinu, budj, nikotin i na kajsije... Mrzim predrasude, stereotipe i izlizane fraze.. nervira me shto me ljudi chesto ne shvataju ozbiljno , mada me uglavnom uopshte ne shvataju niti se trude da to postignu...Volim slatkishe, pogotovu kadaif i snickers Very Happy:D
Volela bih da imam piercing na obrvi... Ceo zhivot se shisham "na mushko" i nikada nisam imala dugu kosu.. Sad sam pochela da je pushcam Very Happy, ali stalno nosim rep tako da ne verujem da cete u skorije vreme imati bilo kakvih izgleda da me vidite sa pushtenom kosom... (retko ko je imao tu privilegiju Smile)Smile)
Volim pse, pogotovu bulldoge i rotvajlere ...( sto veci, to bolji:)) a ne beginishem chivave- za mene to nije pafche nego mish... =))Bolesno sam alergichna na lazhi, i u stanju sam da posle nechega takwog definitivno izgubim poverenje u tu osobu... Cenim iskrenost i prave prijatelje! Mrzim dvolichne osobe...Najvishe shto me nervira je neke stvari saznajem od drugih (a ticu se mene..) a ne od osobe koja bi to trebala da mi kaze...Ne podnosim tracharenje i ogovaranje.
O svemu mnogo razmisljam, a to moze u isto vreme da bude i mana i vrlina... Ne volim narcisodne tipove (koji ljube svoj odraz u ogledalu)...
Volim svoj Converse ranac i otkad sam ga kupila ne odvajam se od njega Smile ... Trudim se da mi moto bude ono cuveno "don't worry, be happy" i trudim se da kad god sam tuzna, izbedachena i sl. kazem sebi "turi smajli", kao sto uvek kazem svojoj best friendici... :DDD

Toliko o meni Smile



... Cheers!


(ovo sam postovala na josh jednom forumu, pa samo prekopirala ovde:P)

nas 2 smo dosla slicne.extra.heheh
Nazad na vrh Ići dole
*SuNsHinE*
napredujem...
*SuNsHinE*


Broj poruka : 119
Godina : 29
Location : Mora da sam na stolici...:D
Datum upisa : 04.12.2007

neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: Re: neshto o wama...   neshto o wama... EmptySre Dec 05, 2007 3:46 pm

ja sam slicna sebi...
hhhhhh
salim se....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sixpcd.piczo.com
Administratorka
Nije lose...
Administratorka


Broj poruka : 449
Godina : 29
Location : u chrisovim mislima!
Datum upisa : 14.11.2007

neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: Re: neshto o wama...   neshto o wama... EmptyPon Dec 10, 2007 1:44 pm

pricaj nesto o sebi!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mexyli.piczo.com
*SuNsHinE*
napredujem...
*SuNsHinE*


Broj poruka : 119
Godina : 29
Location : Mora da sam na stolici...:D
Datum upisa : 04.12.2007

neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: Re: neshto o wama...   neshto o wama... EmptyUto Dec 11, 2007 5:15 pm

ti pitati.....ja odgovoriti! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sixpcd.piczo.com
Administratorka
Nije lose...
Administratorka


Broj poruka : 449
Godina : 29
Location : u chrisovim mislima!
Datum upisa : 14.11.2007

neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: Re: neshto o wama...   neshto o wama... EmptyUto Dec 11, 2007 8:57 pm

procitaj sta je ninna napisala pa ti trako nesto napisi! Razz:P:P
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mexyli.piczo.com
*SuNsHinE*
napredujem...
*SuNsHinE*


Broj poruka : 119
Godina : 29
Location : Mora da sam na stolici...:D
Datum upisa : 04.12.2007

neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: Re: neshto o wama...   neshto o wama... EmptySre Dec 12, 2007 11:08 pm

Ja ne kopirati druge ljude....clanovi pitati!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sixpcd.piczo.com
Administratorka
Nije lose...
Administratorka


Broj poruka : 449
Godina : 29
Location : u chrisovim mislima!
Datum upisa : 14.11.2007

neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: Re: neshto o wama...   neshto o wama... EmptyČet Dec 13, 2007 9:41 pm

ne mislim da je kopiras...nego ispricas nesto o sebi...kao sto je ona napisala,...ti na svoj nacin!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mexyli.piczo.com
Sponsored content





neshto o wama... Empty
PočaljiNaslov: Re: neshto o wama...   neshto o wama... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
neshto o wama...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
WeLcOmE :: Free Chat-
Skoči na: